87. İzmir Enternasyonal Fuarı’na ”Eylülde Gel”

Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 7 – 16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Partner Ülke olarak Sırbistan, Odak Ülke olarak ise Hindistan’ı ağırlayacak 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Ana Teması “Teknoloji” olarak belirlendi.

“Eylülde Gel” sloganıyla misafirlerini bekleyen 87. İzmir Enternasyonal Fuarı, birbirinden özel etkinlikleriyle birlikte kültür, sanat ve ticaretin merkezi olacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 7 – 16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda geri sayım başladı.

“Eylülde Gel” sloganıyla İzmir başta olmak üzere, Türkiye’den ve dünyadan misafirlerini bekleyen İzmir Enternasyonal Fuarı, on gün sürecek etkinliklerle ticaret, kültür, sanat ve eğlencenin merkezi olacak.

Ana Sponsoru Folkart, İnovasyon Ana Sponsoru Vestel ve Etkinlik Ana Sponsoru Migros olan İzmir Enternasyonal Fuarı, Ana Teması “Teknoloji” ile birlikte bu alanda son teknolojik gelişmeleri İzmir’de buluşturacak.

Tarihli Sanat ekibi olarak biz de Teknoloji ve Sanat Festivali ile 87. IEF’de yer alacağız.

Eğlence, Kültür ve Sanatın Merkezi Olacak

87. İzmir Enternasyonal Fuarı, on gün boyunca düzenlenecek etkinliklerle eğlencenin, kültür ve sanatın merkezi olacak. Fuarı ziyaret edecek misafirler Çim Konserleri’nde ünlü isimlerin şarkılarıyla coşarken, Rock Sahnesi’nde rock müziğe doyacak. Mogambo Caz Geceleri ise caz müzik sevenlere keyifli geceler yaşatacak.

Açık Hava Tiyatrosu ve İsmet İnönü Sanat Merkezi ise ünlü oyuncuların son dönemde popüler olan oyunlarını ağırlayacak. 16.00 ile 23.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek İEF’de misafirler, Kültürpark’ın çeşitli noktalarında gerçekleşecek sokak gösteriyle de eğlence dolu anlar yaşayacak.

Ünlü yazarların katılacağı Edebiyat Söyleşileri’nin yanı sıra Sinema Burada Festivali’nin 18’incisi gerçekleşecek. İzmir Sanat Merkezi’nde sinemaseverlerle buluşacak ve beş gün sürecek festivalin ilk gününde Onur ve Başarı Ödülleri sahiplerini bulacak. İş Günleri’nde yatırım görüşmeleri yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz