Fazıl Say Darüşşafaka için Sahnede

- Okuma süresi: 0 dk, 58 sn

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, bu kez Darüşşafaka için sahnede. 1863 yılından bu yana eğitimde fırsat eşitliği anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren ve 155. yılını kutlayan Darüşşafaka Cemiyeti yararına düzenlenen bağış konserinde Fazıl Say sahnede olacak.

fazil-say-darussafaka

6 Nisan Cuma akşamı saat 20.30’da İstanbul’daki İş Sanat Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Fazıl Say resitalinde, sanatçı kendi bestelerini ve çağdaş bestecilerinin eserlerini yorumlayacak.

Darüşşafaka’nın 155. Yılı

Darüşşafaka Cemiyeti tarafından düzenlenen bağış konserinden elde edilecek tüm gelir, Türkiye’nin dört bir yanından Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na gelen anne veya babası vefat etmiş bine yakın öğrencinin eğitim masrafları için kullanılacak.

Bilet satın alarak, “eğitimde fırsat eşitliği”ne destek vermek isteyen müzikseverler, Darüşşafaka Cemiyeti’nin internet sitesi üzerinden bağışlarını gerçekleştirerek biletlerini temin edebilecek.

6 Nisan Cuma akşamı 20:30’da İş Sanat Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konserde oturma planı ve bilet fiyatları ise şu şekilde;

1. Kategori : 1.000 TL

2. Kategori : 750 TL

3. Kategori : 500 TL

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Tarihli Sanat Editoryal Servisi - İletişim : tarihlisanat@gmail.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir