Once Upon A Time In Hollywood’tan İlk Kareler

Once Upon A Time In Hollywood’tan ilk kareler (Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie ve Al Pacino)

Kadrosunda Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie ve Al Pacino gibi yıldız isimleri bulunduran Once Upon A Time In Hollywood filminin setinden ilk kareler yayınlandı.

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt, Tarantino imzası taşıyan Once Upon A Time In Hollywood setinde görüntülendi.

Kendisine Oscar ödülü kazandıran 2015 yapımı “Diriliş”ten bu yana beyazperdede izleyemediğimiz DiCaprio ve Brad Pitt, yayınlanan set karelerinde 1960’ların modasını yansıtıyor.

Pitt, kot kumaşından gömlek ve pantolonuna ek olarak uzun favorileri ile dönemin modasını tamamlarken, Leonardo DiCaprio da kahverengi deri ceketi, kumaş pantolonu ve retro gözlükleriyle dikkat çekiyor.

Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçen film, eski western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton ve uzun süreli dublörü Cliff Booth üzerinden ilerliyor.

Artık tanıyamadıkları Hollywood’ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise cinayetlere kurban giden Sharon Tate olacak.

DC filmlerinin Harley Quinn’i Margot Robbie’nin Sharon Tate’e hayat vereceği filmde, Oscar ödüllü usta oyuncu Al Pacino, Timothy Olyphant, Luke Perry, Scoot McNairy, Damian Lewis, Dakota Fanning, AKurt Russell, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Tim Roth, Michael Madsen, Keith Jefferson ve Nicholas Hammond da yer alıyor.

Tarantino’nun senaryosunu 5 yılda yazdığı “Once Upon A Time In Hollywood” ülkemizde 23 Ağustos 2019’da vizyona girecek.

İşte filmin setinden yansıyan diğer fotoğraflar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz