Destek | Tarihli Sanat

Destek

Merhaba,

tarihlisanat.com hiçbir kurum, firma, marka veya dernekten destek almamaktadır. Sitemizin tek gelir kaynağı araştırmalarımız veya içeriklerimizin yanında gördüğünüz reklamlardır. Bu reklamlar da sitemizin aylık veya yıllık sunucu ve domain maliyetlerini bazen karşılamaktadır.

tarihlisanat.com’da okuduğunuz her yazı, sosyal medya paylaşımları, araştırma ve makaleler tamamen gönüllü kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Bu durum içerik sıklığı ve tarihlisanat’ın gerçekleştirmek istediği projeleri engellemektedir. 

2015 yılından bugüne dek yaptığımız gibi bu platformda sizlere ücretsiz içerik yayınlamaya devam etmek, yeni projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz.

tarihlisanat kurulduğu günden bugüne google verilerine göre 1 milyon 120 bin 392 kullanıcıya ulaşmıştır. 2.000 kullanıcımız bize her ay bir kahve ısmarlamak isterse eğer, antik kentler belgesel serisi gibi projelerimizi hayata geçirebilir, yayın sıklığını arttırabilir, video içerikler hazırlayabilir kısacası sevdiğimiz işi yapabiliriz.

Destekçilerimiz arasına katılmak ise Evrim Ağacı‘nın projesi olan Kreosus ile çok kolay. 

Dilerseniz https://kreosus.com/tarihlisanat adresinden dilerseniz de alt kısımdan tarihlisanat destekçileri arasına katılabilirsiniz.

up arrow