Kültür & Sanat

Sanatbul – Sanat Atölyeleri, Müzeler ve Etkinlikler

sanatbul

Yeni bir proje olan Sanatbul.com Mart ayında faaliyete girdi. Türkiye çapında sanatsal etkinlikler, kurslar, atölyeler ve workshoplar düzenleyen sanat atölyeleri ile bu etkinliklere katılmak isteyen internet kullanıcılarını bir araya getirmeyi hedefleyen Sanatbul.com’da atölyeler için İlan ekleme ve kullanıcılar için kayıtlar şuan aktif durumda.

İlanlarını eklemek isteyen atölyeler siteye işletme olarak kayıt olduktan sonra bir formla karşılaşıyor. Bu formda atölyeleriyle ilgili fotoğraf, video, çalışma saatleri ve etkinlik bilgileri gibi birçok konuda bilgi eklenebiliyor.

Atölyeler tüm bilgilerini girip ilanlarını ekledikten sonra kullanıcılar yaptığı aramalarda kendisine en yakın konumda veya şehrinde bulunan atölyeleri belirli filtrelere göre bir haritanın da olduğu keşfet sayfasından bulabiliyor.

sanatbul

Bu sayfadan kullanıcıların ilgisini çeken atölyelerin profil sayfalarından kullanıcılar atölyeyle ilgili birçok bilgiye ulaşabiliyor, atölyeyle iletişime geçebiliyor ve dilerse rezervasyon yapabiliyor.

sanatbul

Sanatbul ve Atölyeler

Her gün yeni kullanıcıların kayıt olduğu ve yeni atölyelerin eklendiği websitesi bahsetmediğimiz birçok özelliğiyle birlikte yayında. Sanatbul.com’un blog sayfasında belirtildiği üzere

Türkiye çapında sanatsal eğitimler, etkinlikler ve kurslar düzenleyen sanat atölyeleri ve çeşitli organizasyonlar ile bunlara katılmak isteyen internet kullanıcılarını buluşturmak amacıyla kurulmuş bir sitedir. Atölye sahipleri sanatbul.com’a atölyelerinin tüm bilgilerini açıklama, fotoğraf ve videolar ile ekleyebilir ve tanıtımını yapabilir. Kullanıcılar, sanatbul.com’da atölyeleri bulabilir, inceleyebilir, rezervasyon yapabilir ve atölyelerle iletişime geçebilirler.

Şuanda beta sürümündedir. Atölyeler ve kullanıcılar Sanatbul’un geliştirme çalışmaları bitene dek ücretsiz olarak bu siteden faydalanabilirler. Bu süre zarfında kayıt olarak Sanatbul.com’u kullananlar beta sürümü tamamlandıktan sonra çeşitli ayrıcalıklara sahip olacaklardır. Seramik, Ebru, Teorik Atölyeler, Müzik Atölyeleri, Kaligrafi, Resim, Güzel Sanatlar Hazırlık Atölyeleri, Fotoğrafçılık, İllüstrasyon, Minyatür, Tiyatro Atölyeleri gibi tüm kategorilerde bulunan Atölyeler ücretsiz olarak ilanlarını ekleyebilir.

Sanatbul’un gelecekte eklenecek özellikleri, kullanıcılar için fırsat ve kampanyalardan yararlanmak için siz de buradan kayıt olabilirsiniz.

sanatbul

Ne düşünüyorsunuz?

Heyecanlanmış
0
Mutlu
0
Aşık
0
İlginç
0
Komik
0
Tarihli Sanat Editoryal Servisi - İletişim : [email protected]

Yorumlar kapalı.

İlgili içerikler