Sponsor

Tarihli Sanat tamamen gönüllü sanat tarihi öğrenci ve mezunlarının yazılarını yayınladığı bir websitesidir. Sitenin temelleri 2014 yılında atılmasına rağmen 2017’de profesyonel bir tasarımla yayın hayatına devam etmektedir. Tarihli Sanat web sitesinin amaçları ile ilgili bilgi almak için Hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarihli Sanat web sitesinin herhangi bir geliri bulunmamaktadır. Yayınların sürekliliğini sağlamak, sitenin giderlerini karşılamak ve okuyucuları reklamlarla rahatsız etmemek amacıyla sponsor ihtiyacı duyuyoruz.

Muhtemel sponsor firmanın hedef kitlesine yönelik reklamının yayınlanması ve sitenin teması ile uyumlu olması açısından kitap, film, eğitim, yayın vb. sektörlerde faaliyet gösteriyor olması tek koşulumuz.

Sponsorumuz olmanız halinde sitemizde yazı içi reklamlar haricinde tek google reklamı gösterilecek, reklamlarla okuyucunun rahatsız edilmemesi sağlanacak ve sponsor firmanın reklamı aşağıdaki görselde ok ile gösterilen alanda her sayfada yayınlanacaktır.

Reklam Alanı 728×90

Sponsorumuz olmak için tarihlisanat@gmail.com adresinden irtibat kurabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.

Media Partners

Sizin için doğru öğretmen